Як створився Viewdle

Навесні 2006 року Єгор Анчишкин працював в невеликій венчурній організації Техінвест, і одночасно в одній з її портфельних організацій - United Software Corporation. При відкритті невеликого активу, Technobridge, він отримав запрошення на посаду венчурного наглядача цього активу за те, що він відкладає особисті гроші. Анчишкин переконав подільників, що розумніше відкласти динамічні спекуляції, але вкласти поки ресурси в їх стартап.

«Приблизно тоді не було причин для швидкої венчурної діяльності в Україні», - говорить один з представників інтернет-бізнесу. - Їх зараз немає на тій підставі, що немає нічого схожого на великий дефект компонування - не можна забезпечити адекватну кількість менеджерів нормальної якості. Тому я запропонував спільникам відкласти плани на кілька років і при інших рівних створити стартап. Думка і група експертів існували раніше, і під час спільних зустрічей були сформовані точки інтересу для генерації нових ідей. "
Єгор Анчишкин - засновник Viewdle
У 2006 році стався знаковий обмін для ринку: Google придбав все ще невигідний YouTube за 1,65 мільярда доларів. Анчишкин пише: «Це відео, особливо в Інтернеті, недооцінене, значить, на той момент це було щось дійсно нове».

«У той час в Україні не було виправдання для швидкої венчурної діяльності», - говорить один з бізнесменів, що займаються інтернет-бізнесом. - Їх зараз немає в світлі того факту, що немає нічого подібного серйозного дефекту компонування - не можна забезпечити достатню кількість управлінь нормальної якості. Тому я порекомендував спільникам відкласти плани на два-три роки і почати стартап при інших рівних. Думка і група експертів існували раніше, і під час спільних зустрічей були сформульовані пункти інтересів для генерації нових ідей. "
У 2006 році стався знаковий обмін: Google придбав все ще невигідний YouTube за 1,65 мільярда доларів. Анчишкин пише: «Це відео, особливо в Інтернеті, недооцінене, значить, на той момент це було щось нове, нове».

Розвиток обсягів відео та необхідність їх упорядкування зробили спеціальністю - спритну полювання за величезним діапазоном записів. Єгор показав спонсорам з Технобріджа удосконалення однієї з лабораторій КІБЕРЦЕНТР Національної академії наук України. Серед цих спонсорів був і головний виконавчий директор організації Юрій Фрайман.
До складу групи увійшли співробітники дослідницького центру і дизайнери, залучені Єгором; За логічним управлінням керував завідувач лабораторією і педагог Михайло Шлезінгер. Нещодавно створена організація отримала перший раунд спекуляцій (бізнесмен не називає конкретної суми, але каже, що мова йде про активи до 500 тисяч доларів) і приступила до роботи.

Організація не була продуктивною; він існував на підприємствах, а отримані гроші йшли на НДДКР, архітекторів, поліпшення і тестування. Кілька разів підприємство було майже що в главі 11. Але потім, до кінця 2009 року (Єгор був пов'язаний з щоденними вправами до 31 грудня 2009 року), організація була близька до того, щоб повернути початкові вкладення.
Нововведення набуло визнання: у 2008 році організація виграла європейський конкурс стартапів LeWeb; в 2010 році він запам'ятався списком 10 нових підприємств, розвиток яких, як вказує The Next Web, слід перевірити в 2011 році. Він також отримує другий раунд по 10 мільйонів доларів кожного 2010 року від Best Buy, Blackberry Partners Fund і Qualcomm.

Google придбав Viewdle у вересні 2012 року. Офіційні органи згодні з тим, що сума угоди склала 40-45 мільйонів доларів. Google не повідомляв про свої домовленості з українським стартапом після його поглинання, проте ЗМІ придумали, як дізнатися, що до цього моменту київський офіс почав підготовку до закриття.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian