У 2006 році стався знаковий обмін для ринку: Google придбав все ще невигідний YouTube за 1,65 мільярда доларів. Анчишкин пише: «Це відео, особливо в Інтернеті, недооцінене, значить, на той момент це було щось дійсно нове».
«У той час в Україні не було виправдання для швидкої венчурної діяльності», - говорить один з бізнесменів, що займаються інтернет-бізнесом. - Їх зараз немає в світлі того факту, що немає нічого подібного серйозного дефекту компонування - не можна забезпечити достатню кількість управлінь нормальної якості. Тому я порекомендував спільникам відкласти плани на два-три роки і почати стартап при інших рівних. Думка і група експертів існували раніше, і під час спільних зустрічей були сформульовані пункти інтересів для генерації нових ідей. "
У 2006 році стався знаковий обмін: Google придбав все ще невигідний YouTube за 1,65 мільярда доларів. Анчишкин пише: «Це відео, особливо в Інтернеті, недооцінене, значить, на той момент це було щось нове, нове».
Розвиток обсягів відео та необхідність їх упорядкування зробили спеціальністю - спритну полювання за величезним діапазоном записів. Єгор показав спонсорам з Технобріджа удосконалення однієї з лабораторій КІБЕРЦЕНТР Національної академії наук України. Серед цих спонсорів був і головний виконавчий директор організації Юрій Фрайман.
До складу групи увійшли співробітники дослідницького центру і дизайнери, залучені Єгором; За логічним управлінням керував завідувач лабораторією і педагог Михайло Шлезінгер. Нещодавно створена організація отримала перший раунд спекуляцій (бізнесмен не називає конкретної суми, але каже, що мова йде про активи до 500 тисяч доларів) і приступила до роботи.
Організація не була продуктивною; він існував на підприємствах, а отримані гроші йшли на НДДКР, архітекторів, поліпшення і тестування. Кілька разів підприємство було майже що в главі 11. Але потім, до кінця 2009 року (Єгор був пов'язаний з щоденними вправами до 31 грудня 2009 року), організація була близька до того, щоб повернути початкові вкладення.
Нововведення набуло визнання: у 2008 році організація виграла європейський конкурс стартапів LeWeb; в 2010 році він запам'ятався списком 10 нових підприємств, розвиток яких, як вказує The Next Web, слід перевірити в 2011 році. Він також отримує другий раунд по 10 мільйонів доларів кожного 2010 року від Best Buy, Blackberry Partners Fund і Qualcomm.
Google придбав Viewdle у вересні 2012 року. Офіційні органи згодні з тим, що сума угоди склала 40-45 мільйонів доларів. Google не повідомляв про свої домовленості з українським стартапом після його поглинання, проте ЗМІ придумали, як дізнатися, що до цього моменту київський офіс почав підготовку до закриття.