Шлях PayPal до успіху

По правді кажучи, PayPal не називався PayPal, коли він був заснований в 1998 році бізнесменами-новаторами Пітером Тилем і Максом Левчина. З огляду на всі обставини, основною назвою організації було Confinity, організація, створена через мінімальних витрат і практично простих попередніх платежів для покупців і організацій.
Організація, створена і увлаштувавшись в Маунтін-В'ю, Каліфорнія, вміло зосередилася на недостатній обслугованості ринку, оскільки Інтернет закріпив свій вплив на клієнтів по всьому світу: банківські послуги і розстрочку.

Думка авторів була одночасно простою і вмілою - переконати клієнтів поділитися своїми повідомленнями, банківськими даними та даними Mastercard в якості компромісу для швидких платежів з мінімальними витратами. Приватні компанії, онлайн-трейдери і покупці негайно підтримали пропозицію, і організація подбала про виплату більш ніж 3 мільярди доларів в розстрочку від 10,2 мільйона індивідуальних покупців і 2,6 мільйона бізнес-клієнтів протягом трьох років після відкриття своїх входів.

Через два роки творці перейменували свою організацію в PayPal після того, як вибір був зроблений на нулі всього за розстрочку, зроблену через процвітаючу мережу. Тіль і Левчин вміло скористалися відкриттям на ринку платежів в розстрочку, оскільки ніхто по-справжньому не орієнтувався на комп'ютеризовану розстрочку платежів серед клієнтів і організацій, "дірку", якою вони прекрасно скористалися, коли PayPal злетів до початку нового століття.
Засновники PayPal, або "мафія PayPal"
Часова лінія PayPal
Шлях розвитку PayPal збільшився в перші роки організації, і незабаром він почав накопичувати кілька дивовижних тестів для розробки.

Август 1998 р. Пітер Тіль зустрічає Макса Левчина після того, як Тіль виступає в Стенфордському університеті з лекцією про відкриття світових ринків. Незабаром після цього вони доповнять можливість комп'ютеризованих гаманців.

Грудень 1998 р. Заснування Paypal (на той момент - Confinity)

Жовтень 1999 р. Інженер з організації створює новаторську розстрочку на основі електронної пошти.

Січень 2000 р. Організатори та адміністратори PayPal помічають, що кінцеві клієнти в Інтернеті просять своїх ділових партнерів і різних покупців використовувати PayPal, щоб стимулювати більш швидкі виплати. PayPal дуже швидко готується до розстрочення платежів eBay на сайті, що дає PayPal величезне зростання клієнтської бази.

2000 рік. PayPal досягає позначки в 1 мільйон клієнтів.

Червень 2001. Творці відмовилися від назви Confinity і офіційно змінили її на PayPal.

Лютий 2002. PayPal (PYPL-Nasdaq) повідомляє світу про випуск акцій нової організації. IPO стало хітом, оскільки акції PayPal виросли більш ніж наполовину і закрили свій перший день обміну на рівні 20 доларів за акцію.

Жовтень 2002. PayPal пропонується eBay за 1,5 мільярда доларів в рамках активно що просувається «шлюбу» між просунутою адміністрацією щодо закриття угод і онлайн-розстрочкою платежів.

Лютий 2006. PayPal перевершує 100 мільйонів рахунків кінцевих клієнтів.

Квітня 2006 року. PayPal проводить ще один етап переносної розстрочки - PayPal Mobile, що дозволяє клієнтам платити завдяки PayPal через свої мобільні телефони.

Грудень 2008. PayPal виповнюється 10 років і наближається до позначки в 150 мільйонів клієнтських рахунків.

Вересень 2013. PayPal придбає організацію Braintree Systems, власника Venmo, претендента на онлайн-розстрочку, за 800 мільйонів доларів.

Середина 2014 року. Незручності змішуються: провокатор з Уолл-стріт Карл Ікан, великий інвестор PayPal, просить організацію йти в різні боки від eBay.

Липень 2014. Інвестори організації погодилися з Іканом, обмежуючи розкол між двома технологічними "голіафами", в результаті чого PayPal дійсно була ізольованою та торгованою на відкритому ринку організацією. У той день, коли акції PayPal почнуть обмінюватися, розумна вартість компанії досягає неймовірних 49 мільярдів доларів, за частку секунди створюючи безліч магнатів PayPal.

Липень 2015 року. Paypal погоджується на покупку Xoom, компанії, що займається комп'ютеризованими грошовими переказами, за 890 мільйонів доларів, що дозволяє організації прискорити обробку платежів по всьому світу.

Січень 2016 року. Venmo, в даний час допоміжна система PayPal, перевищує 1 мільярд доларів в розстрочку протягом одного місяця - це найзначніший рівень за всю історію.

Лютий 2017 року. PayPal представила свою першу платформу для спільних розстрочок платежів, таким чином забезпечивши міцну підтримку в зародженому комерційному центрі P2P.

Що відбувається з PayPal в 2019 році?

Організація почала виходити на корисний, але легко займистий ринок цифрових валют, зосередившись на фундаментальної стадії блокчейна інновацій і уникаючи біткоїнів - на даний момент.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian