Причини наймати розробників з України

Через велику ривка в популярності, ІТ-аутсорсинг в Україні став дуже розвиненим і провідним напрямком в Європі. Також в Україні налічується близько 200 тисяч досвідчених фахівців IT-індустрії, і високо розвинена технічна освіта.

Українські інженери освоїли нові технології, такі як Go, AI, Blockchain і ін., Що дозволило їм зайняти 5-е місце серед кращих ІТ-інженерів світу. Цікавий факт: такі компанії, як Microsoft і Apple, вважають за краще аутсорсинг в Україні.

Протягом останніх років Україна стабільно займає високі позиції в ніші ІТ-аутсорсингу. Дійсно, Business Insider поставив Україну на 4-е місце серед всіх інших визнаних напрямів аутсорсингу в світі. Це гігантський стрибок з 24-го місця в рейтингу Kearney за 2017 рік.

У цій статті ми розглянемо причини прийому на роботу IT-інженерів з України.

  • 1. Україна - один з кращих ринків ІТ-аутсорсингу в Центральній та Східній Європі
    В умовах глобальної ізоляції в 2021 році українська ІТ-галузь продемонструє зростання на 20% і принесе більше 6 мільярдів доларів прибутку.

    Згідно зі звітом PWC, Україна займає 5-е місце серед 25 найбільших експортерів ІТ-послуг. У 2017 році місцеве співтовариство розробників програмного забезпечення зросла на 27%. В даний час в Україні на аутсорсингу працюють більше 200 000 розробників.

    Українські розробники займають 5-е місце серед кращих розробників програмного забезпечення в світі із середнім показником 93,17%. В Європі українські розробники програмного забезпечення займають 4-е місце (SkillValue Report 2019).
  • 2. Українські інженери працюють у багатьох мовах програмування
    Подивіться на графік №1, розташований нижче. Українські розробники програмного забезпечення мають досвід роботи з різними технологіями, найбільш популярними мовами програмування (в якості основної мови) в 2021 році, як ви можете бачити, є JavaScript (22,0%), C#/.NET (15,8%), Java (14,9%), PHP (10,4%), TypeScript (9,8%), Python (6,1%) та інші (21,0%).
Main Ukrainian engineers' programming languages(in percents) | Infosoft
Графік №1. Кількість фахівців зі своїми основними мовами програмування в процентах (опитування літа 2021 г.)
  • 3. Більше 80% українських розробників володіють англійською рівня Intermediate і вище
    Зверніть увагу на графік №2 під цим абзацом. За даними опитування влітку 2021 року на Dou.ua, 37,4% інженерів в Україні володіють англійською мовою Intermediate, 39,5% володіють Upper-Intermediate, а 9,0% вільно говорять по-англійськи - у них рівень англійської мови Advanced.
English level of Ukrainian devs(in percents) | Infosoft
Графік №2. Рівень англійської в українських розробників у відсотках (опитування літа 2021)
  • 4. 40 робочих годин на тиждень та менше свят
    Як і середній штатний співробітник в США (37,5 години), в Україні більшість розробників в аутсорсингових компаніях проводять на роботі від 40 до 60 годин на тиждень. У Німеччині середній співробітник, зайнятий повний робочий день, працює 32,77 години в тиждень, тоді як у Великобританії він працює 36,04 години в тиждень.

    В Україні всього 11 загальноприйнятих державних свят. Якщо в інших країнах Східної Європи, таких як Чехія, Польща, Румунія і Угорщина, існує не менше 13 оплачуваних державних свят, то в Болгарії їх кількість досягає 19 днів.
  • 5. Пропорція якість/ціна
    У порівнянні з Польщею, Білоруссю та Чехією, Україна пропонує більш конкурентоспроможні ставки на аутсорсинг програмування і набагато більший пул технічних талантів. Середня погодинна ставка за розробку програмного забезпечення знаходиться в діапазоні 25-50 доларів, при цьому середня зарплата розробника програмного забезпечення становить від 1400 до 3300 доларів в місяць (без податків і соціальних внесків).
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian