Найм PHP розробників в Україні. П'ять причин

Чому Україна - вигідний діловий партнер, що відкриває віддалені офіси розробки для великих компаній і глобальних стартапів?

 • 1. На території України працює більш 220 тисяч ІТ-спеціалістів
  При аналізі всіх видів програмування середній показник становить 220 тисяч інженерів. Щорічно вищі навчальні заклади випускають близько 20 тисяч фахівців.
 • 2. Знання іноземних мов
  За статистикою близько 70% інженерів мають відносно високий рівень володіння англійською мовою, від середнього до просунутого.
 • 3. Порівняння якості і цінової політики
  Як видно на Графіку 1, мінімальна заробітна плата українського розробника PHP значно нижче в порівнянні з Польщею, США і Великобританією. Але, незважаючи на це, якість знань інженерів однаково високу.
PHP developers salary comparison by seniority | Infosoft
График 1. Порівняння зарплат українських PHP-розробників з іншими державами
4. Вигідна сплата податків
Через особливого податкового режиму в Україні місцеві забудовники мають право на деякі пільги при сплаті податків. Всі податкові питання вирішують
аутстафінгові та аутсорсингові компанії.

5. Висококваліфіковані фахівці
Університети в Україні сповідують принципи взаємного навчання. Це основна причина затребуваності випускників на ринку праці. Нерідко можна зустріти молодих розробників на керівних посадах.

PHP - найбільш функціональна і гнучка мова програмування.

Переваги PHP

 • Висока поширеність
 • Эфективність
 • Гнучкість
 • Розширений контроль для розробника
 • Доступність та простота в освоєнні
А тепер розберемося докладніше.

1. Попит на PHP
Згідно з опитуванням, майже 80% веб-сайтів використовують PHP. Це доводить актуальність PHP для розробників і компаній. Більшість популярних сайтів, включаючи Facebook, Vk.com, Wikipedia, Zoom.us або Microsoft.com, засновані на мові програмування PHP.

2. Прибутковість PHP

Ця мова програмування має відкритий вихідний код, тому його можна використовувати безкоштовно. Тобто немає необхідності купувати дорогі ліцензії або ПО. Ця мова добре взаємодіє з такими базами даних, як MySQL, Apache і PostgreSQL. Створення веб-сайту на основі PHP не буде дуже дорогим.

3. Гнучкість і зручність використання PHP
У певному сенсі переносимість і множинна підтримка PHP роблять цю мову широко доступним для більшості сер`довищ програмування. Веб-розробники мають більший контроль, ніж інші мови програмування, завдяки структурі його ядра. Таким чином, розробникам не потрібно турбуватися про написання свого коду, тому що він зареєстрований між тегами. Розробники PHP мають можливість створювати унікальний контент завдяки можливості додавати або змішувати теги HTML.

4. Можливість управління програмою для розробника

Проводячи паралель з іншими мовами програмування, PHP дає веб-розробнику більше контролю над процесом. PHP досить простий і обмежений кількома простими рядками коду. У розробників «розв'язані руки», тому що весь код пишеться між тегами; тобто не існує певного порядку написання функцій і програм, які розміщені всередині тегів.

5. Доступність і простота PHP в навчанні

Ця мова по праву називають самим простою мовою програмування.
Його вивчення, в принципі, не вимагає великих витрат енергії в порівнянні з іншими веб-мовами. Специфікація PHP логічно структурована і добре скоординована. Будь-які командні функції прості для розуміння, тому в процесі розробки проблем не виникає. Це також значно спрощує оптимізацію програми.

Заробіток українських PHP фахівців
Пора познайомитися з середньою оплатою праці українського PHP-розробника в іноземній валюті. За результатами маркетингових досліджень 2021 року середній український фахівець з PHP отримує від 2000 до 4000 доларів на місяць.
Таким чином, сума за рік складає від 24 до 48 тисяч доларів. Новачки в цій сфері розробки отримують близько 1200 доларів на місяць.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian