Найм віддалених Vue.js розробників з України

Чому вам варто наймати українських розробників VUE.js?

Три переваги роботи з українськими інженерами.
Компанії і стартапи по всьому світу прагнуть виробляти ІТ-продукти в країнах, що розвиваються. За останні 20 років він став відмінним місцем для відкриття віддаленого офісу. Давайте розглянемо три основні причини найму інженерів в Україні.

1. Плата для українських розробників
Досить порівняти різні зарплати розробників Vue.js. Звичайно, є деякі розбіжності в рівні знання англійської мови і регіоні проживання. Ось приклади:

3 приклади розрахунку заробітної плати

-Average-
2.6k
Заробітна плата розробника Vue.js з будь-яким досвідом (молодший/ середній/старший) і середнім рівнем англійської в основному становить $ 2,5-3,5 тис.
-Middle-
3.2k+
Зарплата розробника зі стажем роботи від 2 до 5 років і рівень англійської вище середнього становить 3,2 тис.
-Senior-
5k+
Ось ще один: зарплата розробника Vue.js з 5+ роками досвіду (Senior) та англійської рівня Advanced+ починається від 5 тисяч доларів
Comparison of Vue.js developers by countries | Infosoft
График 1. Порівняння зарплат Vue.js розробників у різних державах за досвідом
2. Рівень англійської
Статистика показує, що 75% українських розробників говорять англійською як мінімум на рівні Intermediate і вище. Це вагомий плюс для співпраці із західними компаніями.

3. Освіта
Вищі навчальні заклади, такі як КПІ, випускають понад 20 тисяч розробників в рік, і їх кількість зростає з кожним випуском. Це тому, що ІТ-сектор постійно розвивається, а STEM-освіту в Україні набирає обертів.
Головний факт
Україна - гарний напрямок для створення офісу віддаленої розробки. В Україні понад 220 тисяч інженерів, а середня зарплата інженерів Vue.js становить 2-3 тисячі доларів.

VUE.js як фреймворк JavaScript

Давайте розглянемо деякі факти про Vue.js.
У 2014 році колишній співробітник Google Еван Ю створив фреймворк, тісно працював з його кодом, виправляючи різні помилки і просуваючи своє творіння, і вже в тому ж році офіційно запустив Vue.js.

Vue.js - це прогресивний фреймворк JavaScript, який підходить для різних додатків і створення веб-інтерфейсів. Крім того, фреймворк Vue.js можна використовувати для мобільних додатків завдяки фреймворку Electron. Сьогодні розширення HTML і фреймворки JavaScript вже досить швидко зробили Vue популярним. З точки зору популярності люди навіть порівнюють Vue з таким проектом, як Angular.

Що робить цей фреймворк популярним? Ось переваги:
  • Швидкі рендеринг і завантаження
  • Підтримка з боку співтовариства
  • Легкість в освоєнні
  • Хороша стисла документація
  • Невеликий розмір ZIP-архіву (59 Кб)
  • Використовується такими популярними компаніями, як Zoom, GitLab, Behance, Font Awesome
Швидкі рендеринг і завантаження
Vue.js завантажується швидко, так як він важить 18 КБ. Це сприяє мінімальних витрат часу і швидкості роботи, що дуже важливо для клієнтів і дозволяє отримати хороший рейтинг пошукового робота Google. Проста статистика, заснована на даних сайту Trends.BuiltWith: на момент написання цього тексту майже 1,4 мільйона сайтів вже засновані на Vue.js.

Підтримка з боку співтовариства
Завдяки активності учасників форуму підтримки кількість тегів Vue.js на Stack Overflow вже перевищує 41 тисячу. Це робить Vue.js більш популярним з кожним днем.

Легкість в освоєнні
Якщо ви займаєтеся програмуванням для освоєння Vue.js, вам не потрібно багато знань про різні бібліотеках, а також про JSX і TypeScript, що відразу ж відрізняє Vue.js від інших фреймворків і дає привід для масового використання в майбутньому. Для початку буде достатньо мати базові знання HTML, CSS і JavaScript. Крім того, Sublime Text, Visual Studio і Atom підтримують Vue.js, щоб спростити тестування. Якщо у вас виникли проблеми, ви можете використовувати керівництва і поради з форуму Discord.

Хороша стисла документація
Стислість і ясність документації Vue.js дуже добре структурована і охоплює будь-яку тему Vue.js. У документації ви можете легко знайти, як встановити Vue.js або як масштабувати Vue.js і порівнювати його з іншими фреймворками JS, такими як DOM в Vue, React.

Використаний сайтами відомих компаній
Простота і зручність використання Vue.js стали важливим фактором, і сайти і бренди, такі як Facebook, Xiaomi, Adobe, Netflix, захопили Vue.js.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian