Найм Ruby/Ruby on Rails розробників з України

Ruby - щодо активна мова програмування з відкритим вихідним кодом. Він дуже добре відомий серед професійних розробників та інженерів своєю ясністю і можливостями. Крім того, Ruby on Rails написаний на Ruby - багаторівневої платформі MVC для створення веб-додатків на основі бази даних NoSQL. Ruby on Rails - це технологія з відкритим вихідним кодом, яка використовується для створення веб-сайтів. Ідея вибору інженерів Ruby стала добре відомою практикою для компаній і стартапів, які шукають більш простий і швидкий спосіб втілити свої ідеї та технології в продукт.

Тепер давайте подивимося на переваги найму Ruby-розробників в Україні.
Велика кількість розробників
У Східній Європі близько 25 000 розробників працюють з Ruby. Розглянемо на Графіку 1. За даними LinkedIn, 4500 з них - українці. Але кількість розробників постійно змінюється. Розробники Ruby живуть в таких великих містах, як Київ, Дніпро, Львів, Харків. У цих містах найбільш активні в Україні ІТ-інженери-програмісти. Там було організовано багато різних зустрічей. Це дозволяє молодшим розробникам поліпшити свої навички і підвищити свій рівень досвіду.В Восточной Европе около 25 000 разработчиков работают с Ruby. Рассмотрим на Графике 1. По данным LinkedIn, 4500 из них - украинцы. Но количество разработчиков постоянно меняется. Разработчики Ruby живут в таких крупных городах, как Киев, Днепр, Львов, Харьков. В этих городах наиболее активны в Украине ИТ-инженеры-программисты. Там было организовано много разных встреч. Это позволяет младшим разработчикам улучшить свои навыки и повысить свой уровень опыта.
Фінансовий аспект
Зараз кількість Ruby-інженерів скорочується, і сьогодні вони дуже затребувані. Але, на жаль, через це ціни на послуги інженерів ростуть, і в США і Західній Європі вони найвищі. Наприклад, як показують дані - середня зарплата розробника RoR в США становить близько 127 тисяч доларів. У Великобританії - близько 55 тисяч фунтів стерлінгів, що дорівнює 76 тисячам доларів. Таким чином, пошук досвідчених розробників RoR може бути дорогим і трудомістким. Отже, компанії вважають за краще аутсорсинг веб-розробки в Україні. Ринок ІТ в Україні зростає і пропонує широкий спектр послуг за привабливими цінами.
Команда легко будується в Україні
В середньому на набір команди розробників Ruby on Rails з 5 розробників йде три місяці. Залежно від вимог цей час може збільшуватися до 4-6 місяців. Щоб залучити Ruby-розробників, будь-який досвідчений рекрутер повинен знати свої стимули. Хороша зарплата вже не головне, що може привернути досвідченого експерта з Ruby on Rails в Україні. Одним з основних переваг, які може отримати професійний розробник Ruby on Rails, є доступність складних фреймворків і відмінних технологій для вивчення в рамках проекту Ruby. Крім того, вони часто вважають за краще гнучкість. Багато досвідчених Ruby-розробники хочуть брати участь в проектах з відкритим вихідним кодом і мати можливість відвідувати конференції та тренінги по всьому світу. Вони завжди прагнуть розширити свій стек технологій і готові співпрацювати з міжнародними компаніями.
Number of Eastern European Ruby/Ruby on Rails developers | Infosoft
Графік №1. Кількість східних розробників Ruby (Україна, Польща, Чехія, Білорусь і інші країни Сх. Європи)

Але які переваги Ruby on Rails і чому інженери вибирають його?

Економічно ефективний
Ruby on Rails на 100% безкоштовний і навіть може бути запущений в Linux. Крім того, є безліч безкоштовних плагінів, які можуть заощадити час і зусилля розробників.
Безпека
Фреймворки для розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, такі як Ruby on Rails, вважаються дуже безпечними, і часто це дійсно так. Rails (особливо його останні версії, починаючи з 4.0) пропонує ряд вбудованих інструментів для відображення переважної більшості загроз.
Код легко змінити
Ви можете легко додавати зміни, функції або модифікувати існуючий код, навіть якщо ваш сайт вже запущений.
Велике співтовариство
Незважаючи, на те, що популярність Ruby падає, у нього є хороше співтовариство експертів, до якого можна звернутися на форумах.
Гнучкість
Веб-додатки використовують зовнішні і внутрішні можливості Rails; їх простіше і легше створювати.
Бібліотека безкоштовних плагінів
Велика кількість безкоштовних плагінів, які називаються «дорогоцінними каменями», - ще одна перевага Ruby on Rails. Працюючи з ним, ви можете налаштувати свій сайт під будь-які потреби бізнесу.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian