Найм Ruby/Ruby on Rails розробників з України

Ruby - щодо активна мова програмування з відкритим вихідним кодом. Він дуже добре відомий серед професійних розробників та інженерів своєю ясністю і можливостями. Крім того, Ruby on Rails написаний на Ruby - багаторівневої платформі MVC для створення веб-додатків на основі бази даних NoSQL. Ruby on Rails - це технологія з відкритим вихідним кодом, яка використовується для створення веб-сайтів. Ідея вибору інженерів Ruby стала добре відомою практикою для компаній і стартапів, які шукають більш простий і швидкий спосіб втілити свої ідеї та технології в продукт.

Тепер давайте подивимося на переваги найму Ruby-розробників в Україні.
 • Велика кількість розробників
  У Східній Європі близько 25 000 розробників працюють з Ruby. Розглянемо на Графіку 1. За даними LinkedIn, 4500 з них - українці. Але кількість розробників постійно змінюється. Розробники Ruby живуть в таких великих містах, як Київ, Дніпро, Львів, Харків. У цих містах найбільш активні в Україні ІТ-інженери-програмісти. Там було організовано багато різних зустрічей. Це дозволяє молодшим розробникам поліпшити свої навички і підвищити свій рівень досвіду.В Восточной Европе около 25 000 разработчиков работают с Ruby. Рассмотрим на Графике 1. По данным LinkedIn, 4500 из них - украинцы. Но количество разработчиков постоянно меняется. Разработчики Ruby живут в таких крупных городах, как Киев, Днепр, Львов, Харьков. В этих городах наиболее активны в Украине ИТ-инженеры-программисты. Там было организовано много разных встреч. Это позволяет младшим разработчикам улучшить свои навыки и повысить свой уровень опыта.
 • Фінансовий аспект
  Зараз кількість Ruby-інженерів скорочується, і сьогодні вони дуже затребувані. Але, на жаль, через це ціни на послуги інженерів ростуть, і в США і Західній Європі вони найвищі. Наприклад, як показують дані - середня зарплата розробника RoR в США становить близько 127 тисяч доларів. У Великобританії - близько 55 тисяч фунтів стерлінгів, що дорівнює 76 тисячам доларів. Таким чином, пошук досвідчених розробників RoR може бути дорогим і трудомістким. Отже, компанії вважають за краще аутсорсинг веб-розробки в Україні. Ринок ІТ в Україні зростає і пропонує широкий спектр послуг за привабливими цінами.
 • Команда легко будується в Україні
  В середньому на набір команди розробників Ruby on Rails з 5 розробників йде три місяці. Залежно від вимог цей час може збільшуватися до 4-6 місяців. Щоб залучити Ruby-розробників, будь-який досвідчений рекрутер повинен знати свої стимули. Хороша зарплата вже не головне, що може привернути досвідченого експерта з Ruby on Rails в Україні. Одним з основних переваг, які може отримати професійний розробник Ruby on Rails, є доступність складних фреймворків і відмінних технологій для вивчення в рамках проекту Ruby. Крім того, вони часто вважають за краще гнучкість. Багато досвідчених Ruby-розробники хочуть брати участь в проектах з відкритим вихідним кодом і мати можливість відвідувати конференції та тренінги по всьому світу. Вони завжди прагнуть розширити свій стек технологій і готові співпрацювати з міжнародними компаніями.
Number of Eastern European Ruby/Ruby on Rails developers | Infosoft
Графік №1. Кількість східних розробників Ruby (Україна, Польща, Чехія, Білорусь і інші країни Сх. Європи)

Але які переваги Ruby on Rails і чому інженери вибирають його?

 • Економічно ефективний
  Ruby on Rails на 100% безкоштовний і навіть може бути запущений в Linux. Крім того, є безліч безкоштовних плагінів, які можуть заощадити час і зусилля розробників.
 • Безпека
  Фреймворки для розробки програмного забезпечення з відкритим вихідним кодом, такі як Ruby on Rails, вважаються дуже безпечними, і часто це дійсно так. Rails (особливо його останні версії, починаючи з 4.0) пропонує ряд вбудованих інструментів для відображення переважної більшості загроз.
 • Код легко змінити
  Ви можете легко додавати зміни, функції або модифікувати існуючий код, навіть якщо ваш сайт вже запущений.
 • Велике співтовариство
  Незважаючи, на те, що популярність Ruby падає, у нього є хороше співтовариство експертів, до якого можна звернутися на форумах.
 • Гнучкість
  Веб-додатки використовують зовнішні і внутрішні можливості Rails; їх простіше і легше створювати.
 • Бібліотека безкоштовних плагінів
  Велика кількість безкоштовних плагінів, які називаються «дорогоцінними каменями», - ще одна перевага Ruby on Rails. Працюючи з ним, ви можете налаштувати свій сайт під будь-які потреби бізнесу.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian