Порівняння зарплат back-end розробників

Ця стаття покаже вам середню зарплату внутрішнього розробника на основі таких критеріїв, як рівень знань, досвід, геолокація і навички. Ми будемо брати інформацію і дані з популярних сайтів - Indeed.com, Payscale і Glassdoor. Вони допоможуть нам більш детально вивчити зарплати розробників. Також ми порівняємо зарплати back-end розробників в різних країнах і Україні.

1. Порівняння зарплат back-end розробників по штатам США

США - одна з найрозвиненіших країн світу в сфері інформаційних технологій. У цій частині ми порівняємо зарплати back-end інженерів з різних штатів, а потім проаналізуємо, як зарплата залежить від місця розташування. Спочатку розглянемо середні зарплати по штатам США, використовуючи дані Glassdoor. Потім ми підготували гистограмму (графік 1) на основі результатів нашого дослідження.
Каліфорнія
Спираючись на дані з Glassdoor, з/п середнього розробника близько $152K на рік.
Нью-Йорк
Glassdoor.com показав, що зарплата розробників в штаті Нью-Йорк складає близько 141 тис. доларів на рік.
Техас
Використовуючи Glassdoor.com, ми виявили, що середня зарплата back-end розробників в Техасі складає близько 138 тисяч доларів.
Вашингтон
Заробітна плата вашингтонських back-end розробників майже така ж, як в Каліфорнії - 151 тис. доларів на рік.
Back-end developer salaries by USA states | Infosoft
Графік 1. Заробітна плата розробників у штатах США (Каліфорнія, штат Нью-Йорк, Техас, Вашингтон)

2. Порівняння зарплат back-end розробників по країнам (в рік)

Тепер порівняємо зарплати розробників з різних країн за допомогою нашої гістограми (Графік 2): США, Великобританія, Польща і Україна. Для цього дослідження ми використовували SalaryExpert і його базу даних.

Середня зарплата back-end розробника в Великобританії становить 53 961 фунт стерлінгів, що еквівалентно 73790,32 доларам США.

Для США ми вибрали середню зарплату для ВСІХ штатів. Таким чином, середня зарплата back-end розробника в США дорівнює 100 692,23 доларів США.

Наступна країна - Польща. Польща займає непогані позиції в якості бізнес-напряму в Східній Європі. SalaryExpert вказує, що середня зарплата бекенд-розробника в Польщі становить 37 398,68 доларів (145 403 злотих).

Тепер подивимося на витрати, які несуть розробники програмного забезпечення з України. Вони рівні $19 891,19. (541 709 ₴)
Comparison of back-end developes in UK, USA, Poland and Ukraine | Infosoft
Графік 2. Порівняння бекенд -розробників у Великобританії, США, Польщі та Україні

3. Порівняння зарплат розробників по країнам і мов програмування (Python, Ruby і PHP)

Тепер давайте порівняємо зарплати по країнам і мов програмування, популярним в back-end розробці. Це Python, Ruby і PHP. Подивіться на Графік 3 і розгляньте Ruby; ось незвичайний момент - наприклад, Ruby-розробники в Великобританії коштують дорожче, ніж Python. Але якщо ми зосередимося на іншій країні, ми побачимо, що планка Ruby нижче, ніж у інших. Сьогодні це відбувається з усіма мовами програмування. У кожній країні потрібні різні програмісти. Заробітна плата українських розробників змінюється і щодо мов програмування, але в порівнянні з іншими країнами ще довго буде рентабельною.
Python, PHP and Ruby developers' salaries comparison | Infosoft
Графік 3. Порівняння зарплат розробників Python, Ruby та PHP за країнами(в рік)
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian