Порівняння зарплат front-end розробників

Інтерфейс - одна з найважливіших частин веб-сайту. Добре продуманий інтерфейс і зовнішній вигляд роблять сайт більш привабливим для клієнтів. Отже, front-end розробка робить саме це. Тому вкрай важливо найняти front-end розробників для оновлення вашого сайту або продукту. Щоб переконатися в українських front-end розробників, ми використовували такі сервіси та сайти, як SalaryExpert, Glassdoor, Talent.com і Djinni.co. щоб дізнатися більше про зарплати українських розробників.

1. Порівняння зарплат front-end розробників в штатах США

США - одна з кращих країн з розробки програмного забезпечення. Завдяки HackerRank, який показав, що Колорадо, Вірджинія, Орегон і Міннесота є кращими штатами для роботи front-end розробників, тут ми покажемо вам зарплати в цих штатах на Графіку 1. Згідно з даними Glassdoor, середня зарплата front-end розробника в Колорадо становить 81 тисячу доларів на рік. Тим часом, розробники з Вірджинії отримують 86 тисяч доларів на рік, а розробники з Орегона - 82 тисячі доларів. І, нарешті, front-end розробники з Міннесоти отримують майже 86 тисяч доларів на рік.
Front-end developer salaries by USA states | Infosoft
Графік 1. Зарплати front-end розробників в деяких штатах США (Колорадо, Вірджинія, Орегон і Міннесота)

2. Порівняння зарплат front-end розробників по країнам (Швейцарія, США, Болгарія, Україна)

А тепер порівняємо зарплати front-end розробників в різних країнах. Як інструмент дослідження ми використовували SalaryExpert і Djinni.co (для заробітної плати в Україні). Ми розглянемо чотири з них: Швейцарія, США, Болгарія і Україна. Погляньте на Графік 2. Як ми бачимо, швейцарські інтерфейсні розробники заробляють 92,7 тисячі доларів на рік. Заробітна плата розробників в США в середньому менше - 88,5 тисяч доларів. Ми бачимо значну різницю між зарплатами в Болгарії та США - болгарські розробники заробляють 23 тисячі доларів в рік. Заробітна плата українських фронтенд-розробників найнижча в графіку - 17,7 тисячі доларів!
Front-end developer salaries by countries | Infosoft
Графік 2. Зарплати front-end розробників в різних країнах в рік (США, Швейцарія, Україна, Болгарія)

3. Порівняння зарплат розробників по країнам і фреймворками JavaScript (React, Angular, Vue.js).

Зверніть увагу на Графік 3. Ця ситуація аналогічна back-end розробці. Заробітна плата розробників Vue.js мізерна в Швейцарії, але набагато вище в США. Також, як бачите, в Україні практично найнижчі ціни на оренду розробників. З огляду на високий рівень і досягнення інженерів, ця ціна цілком вигідна.
Front-end developers salary comparison by countries and JS frameworks | Infosoft
Графік 3. Порівняння зарплат front-end розробників по країнам і JS-фреймворк (React, Angular, Vue)
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian