Переваги та недоліки WordPress

WordPress стає надзвичайно популярним в останні кілька років. WordPress впевнено лідирує в Інтернеті як найбільш широко використовувана сьогодні система управління контентом (CMS). Якщо у вас є плани по створенню нового веб-сайту, вам необхідно вивчити всі плюси і мінуси різних CMS. У цій статті ми розглянемо позитивні і негативні сторони WordPress.

Переваги WordPress

 • WordPress безкоштовний
  Основне програмне забезпечення WordPress завжди безкоштовно, включаючи регулярні оновлення та виправлення безпеки. WordPress - це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, створений тисячами розробників по всьому світу. Завдяки цьому весь цикл доробок і оновлень активніший, ніж на інших платформах, пропонованих компаніями. WordPress встановлюється безкоштовно і поставляється з дуже економічними тарифними планами хостингу в один клік.
 • Велика бібліотека тем
  WordPress має великий репозиторій тем, пропонованих безкоштовно, які можна встановити миттєво через панель адміністратора. Безкоштовні теми мають білий ярлик і можуть використовуватися без повідомлень в нижньому колонтитулі або будь-якої тихою реклами. Більшість тим адаптивні і відповідним чином вирівнюються на мобільних пристроях без необхідності додаткової настройки.
 • Підтримка мобільних пристроїв
  Зараз величезна частина веб-сайтів проглядається з мобільних пристроїв, тому для вашого успіху критично важливо зробити ваш сайт максимально адаптивним до різних пристроїв. Більшість дизайнів і тим WordPress адаптивні. Використання цієї лідируючої на ринку CMS означає, що ви будете готові автоматично користуватися новими адаптивними веб-технологіями, не створюючи кожного разу нові веб-сайти.
 • Швидке оновлення сайту
  Ви можете легко оновити свій сайт, де б ви не знаходилися. Маючи WordPress і не володіючи достатніми знаннями в області веб-розробки, ви можете внести істотні зміни в сайт, якщо це необхідно.
 • SEO-плагіни
  У репозиторії WordPress є безліч плагінів для SEO, які можуть допомогти вам оптимізувати ваш сайт і контент, додати метатеги і багато іншого. І ще одне - ці плагіни безкоштовні. Це робить WordPress кращою платформою для SEO на даний момент.
 • Відкритий вихідний код
  WordPress - це платформа з відкритим вихідним кодом. Багато тем і плагіни мають ліцензію GPLv2 і мають відкритий вихідний код. Таким чином, програмісти можуть змінювати код WordPress і ділитися ним з іншими людьми. Спільне використання коду може допомогти вам заощадити багато часу на розробку та оптимізацію сайту з використанням існуючого коду.
 • WordPress - найзручніша CMS
  У всесвітній павутині існує 64 мільйони веб-сайтів, заснованих на CMS. Але не всі вони використовують одну і ту ж CMS. 43,41% з них використовують WordPress. Найпопулярнішими веб-сайтами, які використовують WordPress, є BBC America, Vogue, Sony Music, Microsoft News і багато інших.
CMS market at June 2021 | Infosoft
Кількість сайтів, створених на різних CMS на стан липня 2021
Можна довго і довго описувати позитивні сторони WordPress, але нічого не ідеальне. Але які причини не використовувати його? Давайте їх розглянемо.

Недоліки WordPress

 • Користування на початку може стати складним
  Щоб дізнатися, як використовувати WordPress і як управляти своїм веб-сайтом з його допомогою, потрібен якийсь час. В "vanilla" (без плагінів) WordPress немає системи drag-and-drop, але ви можете знайти плагіни з нею в бібліотеці плагінів WordPress.
 • Знадобиться чимало плагінів
  WordPress може бути прибутковою CMS, але є ще одна проблема - вам потрібно багато плагінів, щоб керувати вашим сайтом і робити його краще. «Ванільного» змісту (без плагінів) може бути недостатньо для створення гарного сайту.
 • Повільне завантаження сторінок
  Навіть з величезною кількістю різних плагінів і функцій WordPress працює відносно повільно. Некваплива завантаження сторінки може викликати у аудиторії нетерпіння, і ви можете втратити бізнес.
 • Сайт може дати збій
  Якщо ви не звертаєте уваги на свій сайт або забуваєте його поновлюють або перевіряють - сайт вийде з ладу. Щоб повернути його, може знадобитися кілька годин, днів або навіть тижнів і місяців, і ви можете втратити деякі витрати на це, тому будьте уважні і регулярно перевіряйте його, якщо ви використовуєте WordPress.
Висновок
WordPress - непогана CMS, і кількість сайтів, створених на ній, може це підтвердити. Але, як і у всіх CMS, у неї є свої недоліки. Та навіть зараз WordPress продовжує залишатися найпопулярнішою і зручною CMS в Інтернеті. WordPress легко налаштувати за допомогою величезного сховища плагінів і функцій.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian