Переваги та недоліки WordPress

WordPress стає надзвичайно популярним в останні кілька років. WordPress впевнено лідирує в Інтернеті як найбільш широко використовувана сьогодні система управління контентом (CMS). Якщо у вас є плани по створенню нового веб-сайту, вам необхідно вивчити всі плюси і мінуси різних CMS. У цій статті ми розглянемо позитивні і негативні сторони WordPress.

Переваги WordPress

WordPress безкоштовний
Основне програмне забезпечення WordPress завжди безкоштовно, включаючи регулярні оновлення та виправлення безпеки. WordPress - це програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом, створений тисячами розробників по всьому світу. Завдяки цьому весь цикл доробок і оновлень активніший, ніж на інших платформах, пропонованих компаніями. WordPress встановлюється безкоштовно і поставляється з дуже економічними тарифними планами хостингу в один клік.
Велика бібліотека тем
WordPress має великий репозиторій тем, пропонованих безкоштовно, які можна встановити миттєво через панель адміністратора. Безкоштовні теми мають білий ярлик і можуть використовуватися без повідомлень в нижньому колонтитулі або будь-якої тихою реклами. Більшість тим адаптивні і відповідним чином вирівнюються на мобільних пристроях без необхідності додаткової настройки.
Підтримка мобільних пристроїв
Зараз величезна частина веб-сайтів проглядається з мобільних пристроїв, тому для вашого успіху критично важливо зробити ваш сайт максимально адаптивним до різних пристроїв. Більшість дизайнів і тим WordPress адаптивні. Використання цієї лідируючої на ринку CMS означає, що ви будете готові автоматично користуватися новими адаптивними веб-технологіями, не створюючи кожного разу нові веб-сайти.
Швидке оновлення сайту
Ви можете легко оновити свій сайт, де б ви не знаходилися. Маючи WordPress і не володіючи достатніми знаннями в області веб-розробки, ви можете внести істотні зміни в сайт, якщо це необхідно.
SEO-плагіни
У репозиторії WordPress є безліч плагінів для SEO, які можуть допомогти вам оптимізувати ваш сайт і контент, додати метатеги і багато іншого. І ще одне - ці плагіни безкоштовні. Це робить WordPress кращою платформою для SEO на даний момент.
Відкритий вихідний код
WordPress - це платформа з відкритим вихідним кодом. Багато тем і плагіни мають ліцензію GPLv2 і мають відкритий вихідний код. Таким чином, програмісти можуть змінювати код WordPress і ділитися ним з іншими людьми. Спільне використання коду може допомогти вам заощадити багато часу на розробку та оптимізацію сайту з використанням існуючого коду.
WordPress - найзручніша CMS
У всесвітній павутині існує 64 мільйони веб-сайтів, заснованих на CMS. Але не всі вони використовують одну і ту ж CMS. 43,41% з них використовують WordPress. Найпопулярнішими веб-сайтами, які використовують WordPress, є BBC America, Vogue, Sony Music, Microsoft News і багато інших.
CMS market at June 2021 | Infosoft
Кількість сайтів, створених на різних CMS на стан липня 2021
Можна довго і довго описувати позитивні сторони WordPress, але нічого не ідеальне. Але які причини не використовувати його? Давайте їх розглянемо.

Недоліки WordPress

Користування на початку може стати складним
Щоб дізнатися, як використовувати WordPress і як управляти своїм веб-сайтом з його допомогою, потрібен якийсь час. В "vanilla" (без плагінів) WordPress немає системи drag-and-drop, але ви можете знайти плагіни з нею в бібліотеці плагінів WordPress.
Знадобиться чимало плагінів
WordPress може бути прибутковою CMS, але є ще одна проблема - вам потрібно багато плагінів, щоб керувати вашим сайтом і робити його краще. «Ванільного» змісту (без плагінів) може бути недостатньо для створення гарного сайту.
Повільне завантаження сторінок
Навіть з величезною кількістю різних плагінів і функцій WordPress працює відносно повільно. Некваплива завантаження сторінки може викликати у аудиторії нетерпіння, і ви можете втратити бізнес.
Сайт може дати збій
Якщо ви не звертаєте уваги на свій сайт або забуваєте його поновлюють або перевіряють - сайт вийде з ладу. Щоб повернути його, може знадобитися кілька годин, днів або навіть тижнів і місяців, і ви можете втратити деякі витрати на це, тому будьте уважні і регулярно перевіряйте його, якщо ви використовуєте WordPress.
Висновок
WordPress - непогана CMS, і кількість сайтів, створених на ній, може це підтвердити. Але, як і у всіх CMS, у неї є свої недоліки. Та навіть зараз WordPress продовжує залишатися найпопулярнішою і зручною CMS в Інтернеті. WordPress легко налаштувати за допомогою величезного сховища плагінів і функцій.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian