Як була заснована Revenue Grid

Revenue Grid, український стартап з механізації угод, що нині влаштувався в Каліфорнії, отримав субсидування вартості у розмірі 20 мільйонів доларів. За даними Forbes Україна, організація оцінюється у 70 мільйонів доларів. Цей раунд серії А був організований американською венчурною фірмою W3 Capital та українською ICU Ventures. Минулий раунд ($1,5 млн) відбувся ще 2006 року. Нещодавно відома як InvisibleCRM, Revenue Grid була створена у 2005 році Владом Воскресенським, Костянтином Вагановим та Антоном Зубенком. Зі 170 діючих представників 145 знаходяться в Україні, де завершено всі дослідження та розробки, а 25 співробітників працюють в офісі в США.

Угоди з Європою координуються з Києва, а угоди з Північною Америкою перебувають у віданні групи з Атланти, штат Джорджія.

Після раунду Серії А організація має намір розширити групу зі 170 до 250 експертів у предметній галузі та розраховує вирости в 3-4 рази на наступні три роки.

Виручка Revenue Grid, яка раніше збільшилася в 2,2 рази минулого року, перевищила $10 млн, а кількість її клієнтів збільшилася на 35-40%, стверджує Воскресенський.
Влад Воскресенський - засновник Revenue Grid
Revenue Grid позиціонує себе як «етап продажів, керований за допомогою штучного інтелекту, який крок за кроком підштовхує інформаційні групи до дій, які приносять найкращі результати, показує, що угоди перебувають у небезпеці і фокусується на стратегіях із найкращим ефектом».

Організація представила «ідею, керовану дилером» під назвою «Спрямовані продажі»: «Мета полягає в тому, щоб допомогти групам по роботі з клієнтами краще зрозуміти процес та домовленості, отримати контроль над бізнес-циклом та поставити їх у найкращу ситуацію для перемоги.»

Revenue Grid також привнесла «прогресивну корисність для інформаційно-пропагандистських груп: важливу інформацію підтримують сигнали, які крок за кроком дають напрямок за кожною угодою, з якою вони мають справу». Стартап отримує доходи за рахунок доходів від членства (99 доларів на місяць). Він стверджує, що його фондом користуються 800 000 представників інформаційно-просвітницьких груп з 20 000 організацій по всьому світу. Допомога продається безпосередньо, як і через таких спільників, як Microsoft, Oracle, Salesforce, SAP та інших.

ICU Ventures приєдналися до останнього раунду з ініціативи фінансового американського спонсора. «У W3 Capital зрозуміли, що ми переважно українська організація, а не американська. Тому нам потрібен був хтось із місцевих, аби вникнути у розуміння», — розповів Forbes Україна колега-благодійник Revenue Grid Влад Воскресенський.

Початкові фінансові спонсори Revenue Grid, автори ABRT Андрій Баронов та Ратмір Тімашев також взяли участь у раунді — цього ледь вистачило, щоб зберегти свої частки не розведеними, сказав Воскресенський Forbes Україна. Тимашев та Баронов — одні з найкращих російськомовних провидців технологічного бізнесу за кордоном.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian