Augmented Pixels - історія успіху

«На абсолютній стартовій точці я програмував і навчався прикладним наукам. З цього моменту я прожив шість років у бізнесі та розглядав сферу авторитетного менеджменту». – каже Гончарук.

Перший стартап Віталій здійснив у школі. Програма збирала новини з веб-сайтів і надсилала їх за допомогою SMS через мобільні ворота. Список розсилки налічував близько 13 000 передплатників. Це було в 2000 році.

Віталій Гончарук навчався в ліцеї та в основних навчальних закладах коледжу. Паралельно він працював в організації, де робили проект для Nokia. У 2001 році вони зробили Instant Messenger для мобільних телефонів у світлі ICQ - один з перших на планеті.
Віталій Гончарук
У 2009 році Віталій створив переділенчу організацію, яка зросла до 15 осіб. У його склад вони отримали відповідний запит у сфері доповненої реальності.

«Також у 2010 році я вирішив ізолювати й створити організацію, яка представляла б значний авторитет у розширенні комп'ютерного досвіду». – каже Віталій Гончарук.

Ми почали з того, що взяли кілька замовлень і опрацювали їх, щоб забезпечити збереження основних ліцензованих інновацій у нашій організації. У світлі цього вони почали рости далі.

На той час, коли інвестиції були залучені, Augmented Pixels вже генерували кеш. Вони закрили угоду з AVentures Capital і Торбеном Мейґаардом (засновником і генеральним директором Ciklum – ред.), які стали першими інвесторами. Загалом вони інвестували близько 500 тисяч доларів.

У 2015 році компанія отримала 1 мільйон доларів США від американського фонду The Hive. Це дозволило Augmented Pixels вважати американською компанією. Головний офіс компанії знаходиться в Штатах, а частковий розвиток збережено в Україні. Зараз на підприємстві працює до 30 співробітників.
Дивно, що команда Augmented Pixels вважає стартап українським корінням, адже засновник, тобто Віталій Гончарук, з України. І більшість з команди теж. Але AP — американська компанія, тому що інвестори з Америки, персонал частково з Америки, і вона знаходиться в Америці. Було б дивно вважати себе українською компанією в таких умовах.

За словами Віталія, кожен, хто приїжджає в Америку, стає американською компанією.

Продукт – це не лише результат роботи програмістів, а й маркетологів, спеціалістів з продажу тощо. Спеціалізація України – лише програмування.
17 січня американський гігант Qualcomm, виробник програмного забезпечення та чіпів, придбав українські розширені пікселі. Суму грошей не називали, але сам Віталій Гончарук підтвердив продаж стартапу.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian