Аутстаффінг Magento розробників - розширення віддаленої команди

Що таке Magento?
Magento, мабуть, найдосконаліша платформа електронної комерції, представлена у 2008 році для власників онлайн-бізнесу. Створений на основі технології з відкритим вихідним кодом і написаний на PHP, він дозволяє користувачам мати доступ до безкоштовного, гнучкого та простого використання програмного забезпечення. Він використовує кілька інших фреймворків PHP, таких як Symfony та Laminas.
Основні переваги, які роблять розробку Magento провідним передовим цифровим рішенням для інновацій в електронній комерції, включають вбудовані додаткові та перехресні продажі, легку сторонню інтеграцію, пошук з фільтрами для покупців та гнучку систему кошиків для покупок Magento. Крім того, він досить потужний та місткий, щоб підтримувати до 500 000 продуктів на одному сайті Magento.
Іншими словами, повне використання SEO-дружності Magento дозволяє продавцям конкурувати зі зростанням кількості відвідувачів сайту та загального доходу. Крім того, це також допомагає веб-сайту зайняти перше місце у пошукових системах, полегшуючи відвідувачам доступ до продуктів та послуг. Деякі з найкращих запропонованих методів SEO для магазину Magento включають використання тегів заголовків і заголовків, усунення дубльованого контенту, збереження коротких URL-адрес, використання посилань, для яких не можна слідувати, та багато іншого.
Які переваги є у Magento?
 • Безкоштовна платформа з відкритим кодом
  Magento відома як потужна та гнучка CMS, проста у використанні, оскільки вона безкоштовна і має відкритий вихідний код. Ви можете використовувати одне із видань Magento, а саме видання Community. Ця версія абсолютно безкоштовна для використання і має ядро з відкритим вихідним кодом, що робить Magento більш гнучким та настроюваним.
 • Активна спільнота та підтримка
  Magento має велику та активну спільноту, яка може допомогти вам, якщо ви зіткнетеся з деякими проблемами. Є багато активних та захоплених розробників.
 • Висока масштабованість
  Відмінна масштабованість Magento дозволяє зробити ваш сайт більш наповненим контентом. Ви можете перейти на потужнішу і складнішу версію Magento, коли ваш сайт стане досить прибутковим.
 • Відмінна кастомізація
  Ви можете створити свій сайт самостійно, додавши різні елементи та функції. Також він дозволяє додавати параметри оплати, доставки та мови, щоб зробити ваш сайт кращим та зручнішим для користувачів.
 • Швидке завантаження сторінок
  Швидке завантаження сторінок – важлива опція в наш час. Без нього користувачі залишили ваш сайт до завантаження сторінки. Але з Magento ви можете забути про цю проблему. Це робить ваш сайт набагато швидшим і продуктивнішим, тому сторінки вашого сайту будуть завантажуватися швидше.
 • Можливість контролювати декілька сторінок одночасно
  Одна з найбільш незвичайних та спеціальних можливостей Magento – це можливість контролювати та керувати кількома сторінками або навіть веб-сайтами з єдиної панелі адміністратора.
 • Надійна система захисту
  Високий рівень безпеки та захист даних – ось деякі з основних та важливих функцій, які необхідні будь-якому сайту. Magento дозволяє додавати багаторівневі дозволи безпеки, такі як CAPTCHA та PCI.
 • На Magento створено більш ніж 186 000 живих сайтів.
 • Як платформа електронної комерції, вона займає третє місце. (Розподілення використання електронної комерції 8%)
 • Зараз Magento займає 1,0% сайтів, створених на CMS.
 • Magento щорічно проводить транзакції на суму більше 155 мільярдів доларів.
Magento – це об'єктно-орієнтована CMS на основі PHP, призначена для створення сильних та зручних веб-сайтів електронної комерції для залучення користувачів. Будучи однією з видатних платформ із найсучаснішими аспектами, очікується, що вона розвиватиметься в майбутньому. Ось чому в останні роки вимоги до розробників Magento завжди враховувалися, і до 2021 року їх кількість досягла понад 300 000 чоловік по всьому світу.

Оскільки потреба в комерції Magento нікуди не подінеться, зобов'язання або вакансії для інженерів Magento у всіх частинах світу мають стати свідками значного зростання.

У 2018 році було 23 мільйони програмістів, а до 2024 року передбачається, що їхня кількість досягне 29 мільйонів. Це з постійним прагненням до розвитку електронної комерції. Якщо тенденція й надалі розвиватиметься так само, до 2030 року у світі буде близько сорока мільйонів розробників.

Як бачите, кількість JavaScript, Java та PHP (яка є базою для Magento) мають найбільший вплив на програмне забезпечення та світ електронної комерції.
Infosoft - це команда ІТ-інженерів і інженерів по забезпеченню якості. Ми надаємо компаніям з технічними талантами і досвідом розробки продуктів для створення програмного забезпечення світового класу. Ви можете збільшувати і зменшувати число віддалених розробників програмного забезпечення в будь-який час без будь-якого фінансового ризику.
Наші інші статті:
Зв'яжіться з нами
Не соромтесь писати та дзвонити нам. Нам дуже подобається спілкуватись з нашими клієнтами.
+380(63)233-32-78
ip@infosoft.ua
English Ukrainian Russian