Виділена команда

Найкраще підходить для компаній, яким необхідно розширити досвід підприємств з жорсткими термінами і тих, кому потрібні керовані оффшорні ІТ-спеціалісти.

Плюси моделі виділеної команди

 • Економічна альтернатива
  Цифри різняться, але середня ставка для співробітників компанії становить 70 доларів за годину, а середня ставка для команди розробників, залучених на аутсорсинг, становить 35 доларів за годину. Але ви можете знайти поставщика аутсорсингу. З ними не так дешево працювати, але вони забезпечать ефективність, якої ви ніколи не зможете досягти за допомогою своєї внутрішньої команди.
 • Прозоре управління і комунікація
  Виділена команда аутсорсингу схожа на внутрішню команду, яка працює в окремому офісі. Ви керуєте ними безпосередньо, а це включає в себе багато щоденного спілкування. Крім того, ви завжди знаєте, чим займається ваша команда і де вони зараз знаходяться на шкалі прогресу.
 • Найм без клопоту
  У постачальника зазвичай є група професіоналів, з яких ви можете вручну вибрати кандидатів. Це дає вам доступ до навичкам або талантам, які інакше було б важко знайти. Хоча модель спеціальної команди вимагає, щоб ви брали участь в процесі найму, ваше завдання - вибрати з короткого списку людей, які найкраще відповідають принципам вашої компанії.
 • Цілеспрямована команда, яка приймає вашу культуру
  Новому співробітнику важливо розуміти вашу місію і допомагати компанії просуватися до спільної мети. Ви хотіли б очікувати того ж від свого партнера по аутсорсингу, а спеціальна команда, швидше за все, сприйме вашу культуру і підтримає вашу компанію.
Процес створення виділеної команди розробників програмного забезпечення
 • 1
  Вимоги до збору
  Ми почнемо з того, що вислухаємо ваші вимоги, які включають опис проекту, посадові обов'язки, розмір команди і бажаний робочий процес, щоб зібрати потрібних фахівців для вашого проекту.
 • 2
  Збірка команди
  Якщо у нас в штаті є незайняті фахівці, ви можете відразу приступити до роботи. У разі, якщо у нас немає бажаного таланту, ми проводимо додатковий найм, який може зайняти близько 1 місяця. Або, якщо вам швидко потрібні експерти, у нас є доступ до кадрового резерву наших партнерів, що дозволяє нам надати будь-яку віддалену виділену команду розробників в Україні менш ніж за тиждень.
 • 3
  Відбір талантів
  Наша команда по персоналу оцінює кандидатів, щоб дізнатися їх досвід, технічні навички, рівень володіння англійською мовою та міжособистісні навички, а потім вибирає найбільш підходящого кандидата для фінального співбесіди з вами.
 • 4
  Інтегруємо команду
  Грунтуючись на багаторічній практиці, ми плавно і безболісно інтегруємо нашу команду в ваш поточний проект. Ви можете вибрати кращий підхід і інструменти управління.
 • 5
  Результат
  Наймаючи спеціальну команду розробників програмного забезпечення в Україні, ви отримуєте необхідних фахівців під вашим повним контролем, як і в випадку з вашої внутрішньої командою. Єдина різниця в тому, що команда працює віддалено, а все адміністрування ми беремо на себе.
Замовте перший 30-хвилинний дзвінок
Обсудимо ваші потреби. І ми розповімо, чим зможемо допомогти. Без зобов'язань.

Ваші переваги з Infosoft

 • Підвищіть свій потенціал розвитку за допомогою якісних талантів
  Швидко наймайте старших розробників з вченими ступенями і солідним досвідом у вашій області. Наші інженери не просто отримують завдання і пишуть код, вони думають з точки зору цінності, рішень і вирішення реальних проблем.
 • Отримайте доступ до великого пулу талантів
  Підвищіть свій потенціал розвитку за допомогою якісних талантів України - один з найбільших в світі пулів технічних талантів, що нараховує більше 220 тисяч інженерів, і займає 5-е місце серед найбільших експортерів ІТ-послуг, згідно PwC. За даними Gartner, він також входить в топ-10 країн з ринком, що розвивається для офшорних послуг.
 • Скоротіть час, затрачуваний на підбір персонала
  Середній час найму розробника програмного забезпечення становить 1,5 місяця. Ми можемо надати вам наших співробітників, які будуть готові приступити до роботи протягом одного тижня. Ми також подбаємо про набір і підборі розробників відповідно до ваших вимог.
 • Понизіть витрати
  Аутсорсинг позбавляє вас від оплати офісів, робочих місць, обладнання, кава і т.д. Крім того, погодинні ставки розробників в Україні значно нижче, ніж в США і Європі.
 • Отримайте відданих справі інженерів на повну ставку
  Надані вам інженери працюють повний робочий день виключно над вашими проектами. Вони віддані вашого продукту і зацікавлені в успіху. Вони стають справжньою частиною вашої команди.
 • 70% компанії - інженери рівня Middle і Senior
  Ми інвестуємо в залучення кращих талантів з ринку. Ми наймаємо тільки сильних інженерів середнього і старшого ланки, але не молодших.
Інші послуги
Наймайте потрібних вам співробітників. Всі адміністративні клопоти - наші. Без комісії за найм. Оплачуються відпрацьовані години.
Розробка програмного продукту на основі бачення або сформованих вимог. Під ключ. Віддалено. В Україні.
Контроль якості програмного продукту. Неважливо, хто розробив, ми або інший розробник. Ручне та автоматизоване тестування.
English Ukrainian Russian